breaking news

Sermiyan Midyat ve Sema Çelebi Arasında Gerilim

29 Eylül 2016 | Highlife Magazin
Sermiyan Midyat ve Sema Çelebi Arasında Gerilim
MAGAZİN
0

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Renkli Sayfalar’ın bugünkü yayınına program konukları Sermiyan Midyat ile Sema Çelebi arasındaki gerilim damga vurdu.

SEMA ÇELEBİ’NİN YORUMLARI ORTAMI GERDİ

İkili arasındaki gerilimin fitilini Sema Çelebi’nin Sermiyan Midyat’ın yeni filmi hakkında yaptığı yorumlar ateşledi. Midyat’ın yeni filmine asla gitmeyeceğini söyleyen Sema Çelebi “Kafamdaki Hinsitan’a uygun değil. Ben Hindistan’a gideceğim. Onu kendi hayallerimde yaşattığım şekliyle göreceğim. Ben o Hindistan’ı yaşamak istiyorum. Filmdeki gibi alay eder haliyle görmek istemiyorum. Hindistan mistik yaşanacak bir ülke” dedi.

“İZİN VERİN DE CEVABINI VEREYİM”

Duydukları karşısında sinirlenen Sermiyan Midyat, Sema Çelebi’ye “Siz karşınızdakine lafı çarpar, cevabı istemez misiniz hep böyle? İzin verin de cevabımı vereyim” sözleriyle karşılık verdi.

“İSTERSENİZ GİDEBİLİRİM”

İkili arasındaki gerilim programın ilerleyen dakikalarında daha da tırmandı. Sermiyan Midyat, Sema Çelebi’ye programdan ayrılmayı teklif etti: “Sema Hanım niye böyle yapıyorsunuz anlayamıyorum. Ben bu programa espriyle geldim. Ona kırıldınız farkındayım. Sizin sahneniniz mi dağıttım? Arzu ederseniz hemen gidebilirim.”

“BUGÜN BİRAZ GERGİNİM”

Sema Çelebi’nin gerginliği sosyal medya kullanıcılarının da gözünden kaçmadı. Çelebi, gelen yorumlarının ardından “Evet bugün biraz gerginim. Programa da öyle başladım. Sermiyan Bey’in gömlek ütüsü yetişmedi ve sizi bekletmeyeyim, program boş kalmasın diye önce ben çıktım” dedi.

İki Kıvanç gecelerde buluştu
ODTÜ'lü Güzel Çağla Çukurova Tacını Geri Verip Yarışmadan Çekildi

  • Hit: 67