breaking news

Şeyma Subaşı ve Hailey Baldwin’in benzerliği şaşırttı

1 Kasım 2016 | Highlife Magazin
Şeyma Subaşı ve Hailey Baldwin’in benzerliği şaşırttı
MAGAZİN
0

Ünlü isimleri zaman zaman birbirlerine benzettiğiniz olmuştur. Ancak şu an bahsedeceğim iki ünlü ismin benzerliği adeta ‘kardeş gibi’ yorumları yapılacak cinsten. Şeyma Subaşı, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla her zaman stiliyle adından söz ettiriyor. Ünlü ismin büyük benzerlik gösterdiği kişi ise Hailey Baldwin.

Baldwin 19 yaşında bir model ve moda dünyasının yükselen isimlerinden bir tanesi. Özel hayatına bakacak olursak da Justin Bieber’ın eski sevgilisi dersek belki hatırlayanlarınız olur.

Subaşı’nın Baldwin’e benzerliğinde fiziksel özelliklerinin yanı sıra stillerinin oldukça yakın olması da dikkat çekiyor.

İkisi de vücut hatlarını belirginleştiren elbiselere, crop toplara, mini şortlara ve botlara sokak stilinde sık sık yer veriyor.

Sosyal medyada yaptıkları paylaşımlara bakılırsa geçtiğimiz yaz ikisinin de favori saç modeli örgülerdi…

Günlük hayatlarında neredeyse hiç makyaj yapmayan ikilinin profilinde sıklıkla ya yok denecek kadar az yapılmış ya da ‘no makeup’ selfileeri görebilirsiniz.

Tüm bunların yanında en şaşırtan nokta ise bizim iki ünlüyü birbirine benzettikten sonra, ikilinin yanyana çekilmiş fotoğraflarını görmemiz oldu. Bundan yaklaşık 5 ay önce New York seyahatinde Hailey Baldwin ile çekilmiş fotoğrafını paylaşan Şeyma Subaşı’nın benzerliği fotoğrafla da kanıtlanmış oldu.

 

Romantik yıl dönümü
Aşıkların kahvaltı keyfi

  • Hit: 189