breaking news

Aslıhan Doğan’dan Arda Turan itirafı

28 Şubat 2017 | Highlife Magazin
Aslıhan Doğan’dan Arda Turan itirafı
MAGAZİN
0

Aslıhan Doğan, milli futbolcu Arda Turan ile biten ilişkisini anlattı. “Arda ailemle yakındı” diyen Doğan, ilişkilerini ihmal ettiklerini ve önceliklerinin değiştğini söyleyerek itirafta bulundu.
“ARDA AİLEMLE YAKINDI”

Evlenecekleri beklenirken Arda Turan ile yolarını ayıran Aslıhan Doğan biten ilişkisini Marie Claire dergisine anlattı. Doğan şöyle konuştu: “Arda ile ilişkimizden önce, senelere dayanan yakın bir arkadaşlığımız vardı. Bu yüzden Arda’nın ailemle de yakın çevremle de çok iyi bir diyaloğu vardı. Bunu da her zaman iyi muhafaza etti.”

“UMRUMDA OLMADI”

“İlişkime destek olanlar da, köstek olanlar da çok umurumda olmadı. İkisini yapanın da niyetini çok fazla bilemezsiniz. Bu yüzden, çevreye çok da söz hakkı tanımadım. İnsan bazı şeyleri kendi yaşayıp görmeli.”

“ONU BİLE DEMEMELİYDİM”

“Magazin basınında yer alan ayrılık nedeniyle ilgili söylediğim ‘Ev ortamı bana uymadı’ başlığını biraz daha açmam gerekecek. Fakat ayrıntıya girmek yersiz olur. Belki o gün, onu bile dememeliydim çünkü çok farklı yerlere çekildi.”

“İLİŞKİMİZİ İHMAL ETMEYE BAŞLADIK”

“İşin özü, son zamanlarda ilişkiyi ihmal etmeye başlamıştık. Önceliklerimiz ve değerlerimiz değişmişti. Bazı şeyleri yitirdik. İleriye taşıyamayacağımızı gördüğümüz noktada da birlikteliğimize son verdik. Bu kadar.”
“ARTILARI DA OLUR EKSİLERİ DE OLUR”

“Her ilişki insanın hayatından bir şeyler alır ya da kazandırır. Her ilişkinin artıları ve eksileri olur. İkisi eşit sayıda olursa birbirini götürür.”

Yüzde 99.9 kadınım!
Burak Deniz ve Büşra Develi alışveriş yorgunu

  • Hit: 69