breaking news

Sinem Kobal ücretini arttırdı, işini kaptırdı!

6 Nisan 2017 | Highlife Magazin
Sinem Kobal ücretini arttırdı, işini kaptırdı!
MAGAZİN
0

Evlendikten sonra fiyatını 2 katına çıkaran ünlü oyuncu, dizilerde rol almak için haftalık 100 bin lira istiyor. Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’yla Mayıs 2016’da Cunda’da dünyaevine giren Sinem Kobal, evlilikle birlikte kaşesini arttırdı. İki yıl önce rol aldığı diziden bölüm başı 50 bin lira alan güzel oyuncu, ücretini bir anda ikiye katladı.

BÖLÜM BAŞINA 100 BİN LİRA İSTİYOR

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Kobal’ın dizilerden bölüm başına 100 bin lira istediği öğrenildi. Güzel oyuncu, aynı stratejiyi ünlü markaların tanıtımları için de sürdürünce başarılı olamadı. Zira kozmetik markasının bir yıllık reklam yüzü olması karşılığında 2013’te 460 bin lira alan Sinem Kobal, aynı markanın yetkililerinden 2017 yılı için ise 1 milyon lira istedi.

Bunun üzerine yetkililer, 400 bin liraya No: 309’un güzel oyuncusu Demet Özdemir’le anlaştı. İstediği astronomik ücret nedeniyle birçok projeden olan Kobal’ın şu sıralar yeni bir dizi için görüşme yaptığı öğrenildi. Barış Arduç’la başrolü paylaşacağı dizi için bölüm başı yine 100 bin lira isteyen güzel oyuncunun, bu projesinin de rafa kalkacağıyla ilgili dedikodular öne sürüldü.

Ünlü oyuncunun kaşesini artırmak isterken işinden olması da “Sinem Dimyat’a pirince giderken evdeki bulgurdan oldu” dedirtti.

2 YILDIR SESSİZ 
Son olarak ‘Analar ve Anneler’ dizisiyle ekranda boy gösteren Sinem Kobal, son filmini de yine aynı yıl yani 2015’te çekti. Kobal, ‘Analar ve Anneler’ ile ‘Yaktın Beni’ filminden sonra 2 yıldır hiçbir projede yer almadı.

Çağla Şıkel: 'Selülitli olacağına' kaslı olsun
İrem Derici: Aleyna Tilki'yi kıskanıyorum

  • Hit: 66