breaking news

Geceye damga vuran kıyafet

7 Haziran 2017 | Highlife Magazin
Geceye damga vuran kıyafet
MAGAZİN
0

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi tarafından düzenlenen Yılın Mimar Sinanları Ödül Töreni önceki gün yapıldı. Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda yapılan törende öğrencilerin oylarıyla seçilen isimlere ödülleri verildi.
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi tarafından düzenlenen Yılın Mimar Sinanları Ödül Töreni önceki gün yapıldı.Liseli öğrencilerin belirlediği müzik, sinema, TV, tiyatro, gazete ve internet alanlarındaki başarılı isimlerin ödüllendirildiği geceyi Yelda Kırçuval sundu.Tören, okul kurucusu Murat Özteke’nin yaptığı konuşmayla başladı. Yaklaşın bin kişinin katıldığı törene megastar Tarkan damga vurdu. Okulun, “O Ses Türkiye” yarışmasında büyük başarı kazanan ismi Aziz Kiraz & Burhan Çatılı’nın “Şıkıdım” şarkısını seslendirmesinin hemen ardından sahneye çıkan Tarkan’a Onur Ödülü verildi.

ASLA AZLA YETİNMEYİN
Ödülünü okulun kurucusu Murat Özteke’den alan Tarkan “Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi öğrenci ve eğitmenlerine teşekkür ediyorum. Hayallerinin peşinden koşmalarını diliyorum. Asla vazgeçmemelerini, azla yetinmemelerini, her zaman kendileri için daha fazlasını istemelerini… Sanat yolunda bol şans ve başarı diliyorum. Her zaman yanınızdayım, destekçinizim. Sizi seviyorum” dedi.
İşte Benim Stilim”, Moda programı dalında ödül kazandı. Ödülü programın sunucusu Öykü Serter ile jüri üyeleri Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez birlikte aldı. Uğurkan Erez, “İlk defa bir liseden ödül alıyorum. Kadıköy Ticaret Lisesi’nde İngilizce hocalığı yaptım, Gülben Ergen de orada okuyordu o sırada” dedi.

Çocuk oyuncu dalında ödül, “Anne” dizisinin minik yıldızı BerenGökyıldız’ın oldu.

Gülşen, güneş gözlüğü ve beyaz kostümüyle gecenin en dikkat çeken ismi oldu…

Pelin Karahan doğum kilolarından kurtuldu
Linet, Akmerkez'de!

  • Hit: 54