breaking news

Kıvanç Tatlıtuğ’dan Sinem Kobal açıklaması

19 Eylül 2017 | Highlife Magazin
Kıvanç Tatlıtuğ’dan Sinem Kobal açıklaması
MAGAZİN
0

Dört yıllık bir aradan sonra yeniden Mavi Jeans firmasının yüzü olan Kıvanç Tatlıtuğ basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Bir toplantıda soruları yanıtlayan Kıvanç Tatlıtuğ herkesin aklındaki ‘Sinem Kobal reddi’ haberlerine de açıklık getirdi.Kıvanç Tatlıtuğ şunları söyledi: ” Habere şehir dışındayken denk geldim. Bazı şeyleri söylemekten ben de sıkıldım ama bu durum işimizin bir parçası galiba… Bir takım haberlerin üretilmesi ve sonrasında sanatçıya söz hakkı doğması bu işin parçası…

‘BENİM TEK GÖREVİM SENARYOYU OKUMAK’

Ancak böyle bir şey mümkün değil! Bunu sizin huzurunuzda da söylemek istiyorum bu yaz bana gelen senaryoları okudum. Her oyuncu gibi sonuçta nihai bir karar veriyorsunuz okuduktan sonra ancak bunun dışında herhangi bir kadın ya da erkek oyuncunun adı geçmedi. İsim konuşulmadı… Bu sene proje yapacaksam ki yapacağım önce senaryo gelir okunur ve şekillenir yani bu tarz bir isim reddi olmadı. Yine Ay yapımla çalışmaya devam edeceğim. Zaten benim tek görevim senaryoyu okumak partner ismi önermek gibi bir durumum söz konusu değil dizi ya da film ekibinde bunları belirleyecek insanlar zaten var…”

Alişan'dan flaş Ece Erken atağı!
Şeyma'dan akşam yemeğine özel kıyafet

  • Hit: 47