breaking news

Kalitesiz sıfatı o kız için iltifat kalır

6 Kasım 2017 | Highlife Magazin
Kalitesiz sıfatı o kız için iltifat kalır
MAGAZİN
0

Ünlü model Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı arasındaki ilişkinin bitme nedeninin aldatma ya da evliliklerinin gecikmesi değil çok daha farklı bir sebep olduğu öne sürüldü. ‘Magagenius’ adlı sosyal medya hesabının iddiasına göre, Hacı Sabancı sevgilisi Özge Ulusoy’un telefonunu karıştırırken annesiyle yaptığı özel konuşmaları görmüş ve onların arasında annesi Arzu Sabancı hakkında ağza alınmadık küfürlerin olduğu mesajlaşmaları görmüş.

İlişkinin neredeyse başından beri Arzu Sabancı’nın kendisine tavır almasını hazmedemeyen Ulusoy’un annesine bu tavırlardan rahatsız olduğunu küfürlü bir dille ortaya koyduğunu gören Hacı Sabancı o an ilişkisini bitirme kararı almış.

Hatta bu sürpriz kararın nedenini merak eden yakınlarına da “Özge’nin bu kadar kalitesiz olabileceğini hiç düşünmemiştim” diye dert yanmış.

HACI SABANCI’DAN İDDİALARA YANIT

Böylesine sert ve çarpıcı iddiaların ortaya atılmasının ardından Özge Ulusoy cephesi sessizliğini korurken, Hacı Sabancı iddiaları ortaya atan Magagenius’a hesabına şu mesajı attı ve adeta yaşananları doğruladı: Aldığınız duyum doğru olduğu gibi ‘Kalitesiz’ sıfatı o kız için iltifat kalır… Sevgilerimle…

ARZU SABANCI AÇIKLAMA YAPMIŞTI

 

Hacı Sabancı’nın annesi Arzu Sabancı’nın, en başından beri bu ilişkiye karşı olduğu söyleniyordu. Çiftin aldığı ayrılık kararı sonrası gözler yine Arzu Sabancı’ya çevrilmişti.

Cem ile rekabet etmem
Ezgi Mola, Maide Teyze oldu

  • Hit: 74