breaking news

Hadise ve Aurelien Muller aşk mı yaşıyor?

1 Aralık 2017 | Highlife Magazin
Hadise ve Aurelien Muller aşk mı yaşıyor?
MAGAZİN
0

Şarkıcı Hadise Sıfır Tolerens klibi için Fransız manken Aurelien Muller ile kamera karşısına geçti. 32 yaşındaki Hadise klipte rol gereği de olsa 7 yıl sonra bir ilki gerçekleştirip Aurelien Muller ile el ele poz verdi. Bu pozdan sonra Hadise’nin, klipte sevgilisini oynayan Aurelien Muller ile New York’ta baş başa tatil yaptığı iddia edildi.

‘BİRBİRLERİNİ TANIMA AŞAMASINDALAR’

Hadise bu iddialar karşısında bir süre sessiz kaldı. Bir mekanın çıkışında görüntülenen Hadise’nin ablası ise bu iddiaları doğruladı ve ‘Hadise ve Aurelienbirbirlerini tanıma aşamasındalar’ dedi.

Geçen haftalarda Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz Instagram’ın hikaye bölümünden Otilia’ya hitap eden bir paylaşım yaptı. Hülya Açıkgöz, Sinan Akçıl ile birlikte olan Otilia’yı sosyal medyadan uyararak, “Otilia kız aklını kullan. Benden abla tavsiyesi kızzzz” yazdı.

‘KEŞKE ZAMANINDA ABLAMI DİNLESEYDİM’

Hülya Açıkgöz’ün bu paylaşımı üzerine Sinan Akçıl da ‘Takmıyorum’ yorumunda bulundu. Bu olay Hadise’ye sorulunca, Hadise ‘Ablam çok yaşasın. O hep haklı çıkar. Keşke zamanında onu dinleseydim’ şeklinde cevap verdi.

HADİSE’DEN SERT TEPKİ!

Öte yandan Hadise’ye klibi ve tarzının taklit olduğuyla ilgili çıkan haberler hatırlatılınca Hadise kızdı ve şu sözleri söyledi:

“Bunu biz hep yaşıyoruz. Her klipte bu sözleri duyuyorum. Ama yani o kadar çok bu tarz klip yapılıyor ki ama biz yapınca nasıl oluyorsa kopyacı oluyoruz. Bizim insanımız eleştiri yapmayı, kendi insanını yerden yere vurmayı çok seviyor. Ben buna öyle bir alıştım ki artık şurdan giriyor burdan çıkıyor yani. Kıyafet meselesine gelince yani bir kıyafeti sadece bir sanatçı mı giyecek böyle bir şey var mı?”

Metin Hara’dan Adriana Lima paylaşımı
O şakaya cevap yok!

  • Hit: 69