breaking news

‘Kardeşimin o kadar eksiği vardı ki’

4 Ekim 2018 | Highlife Magazin
‘Kardeşimin o kadar eksiği vardı ki’
MAGAZİN
0

1992 Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz, 2018 Miss Turkey 2. olan kızı Tara ile teve2’deki 2. Sayfa programına konuk oldu. Anne-kız merak edilenleri canlı yayında anlattı. Biz o akşam yarışmayı ailece izledik. Kıyaslamaya girmedik. Sadece kızımızı seyrettik. Şevval’in birinci olacağını hiç tahmin etmedim.

-45 yaşında halktan bir kadın olarak Şevval’in yüzündeki estetiği bir bakışta görebiliyorum. Ben o jüride olsaydım, Şevval’in estetiği benim oylamamda puan kırdırırdı.

– Biz yarı Hollandalı bir aileyiz. Tara, kendisine bir şey yaptırmak istediğinde parayı kendisi öder. O para saç kestirmeye boyatmaya yeter ama estetiğe yetmez.

– Sonuçtan Tara için mutluyum. bir akış var, her şey olması gerektiği gibi oluyor.

– Yüzümde estetik yok. Bizim zamanımızda her şey çok zordu. Annem izin vermediği için ben o kaşlarla yarışmaya çıktım. Boyuyorlardı daha da kötü oluyordu.

– Türkiye güzelliği bir amaç değil, daha büyük adımlar için bir araç. Bazı kızlar için oyunculuğa adım atmak için kullanılıyor olabilir. Aslında o taç daha iyi işlerde kullanılıp, on binlere yüz binlere ulaşmak için kullanılabilir.

– Tara için ‘Türkçe bile konuşmuyor’, ‘Türkiye’de yaşamıyor’ dediler. Tara, Türkiye vatandaşı. TC kimliği var. Sigortası var. Türkçe konuşuyor. Aslında birinci ve üçüncü Türkiye’de yaşamıyor.

6.5 ayda 41 kilo verdi!
Almanya’da karşılaştı

  • Hit: 26