breaking news

Televizyon kariyerim bitti!

17 Ekim 2018 | Highlife Magazin
Televizyon kariyerim bitti!
MAGAZİN
0

Şarkıcı Aydın, teve2’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Yıllar önce yüzüne dolgu yaptıran Aydın, yaşadığı pişmanlığı canlı yayında anlattı.Yüzümü yakından çekip internette farklı görüntülerle veriyorlar. Benim bu yüzden televizyon kariyerim bitti.
Başıma geldi. Bir sürü sorun yaşadım. Sanıyorlar ki, estetik doktorlarının kapısında yatıyorum.6-7 yıl önce başıma gelmiş bir olay. Estetikçiye sadece bunların tedavisi ile gidiyorum.
Dolguları temizliyorlar. Bir kısmını iğneyle aldılar. Bir kısmını ameliyatla…Doktorlar deriyi gerip, eski haline getirmeye çalıştılar ama mümkün olmadı.
Bir televizyon programında benim için ‘Aydın olmasın’ demişler, o estetikleriyle konuşuluyor’ demişler. ‘İyi tamam olmasın diyorlarsa, olmam’ dedim ben de.Ben kendimle barıştım. Bu benim çektiğim bir ceza. Çünkü cillop gibi çocuktum. Kendime bunu yaptım.
Garip olan 5 kişi el ele estetiğe gittik. 5’i de benden daha star. Hepsi daha da cillop gibi oldular. Ben olamadım’En başından yaptırmasaymış.’ diyorlar. Acaba senin elinde aynı imkanlar olsa sen neler yaptıracaktın, o dolgu kovasına baştan sona girip çıkmaz mıydın acaba?
6 yıl doldu yüzümde o dolgular. Almanya’ya bir konser gitmiştim. Duşa girdim. Burası ne kadar sıcak, hamam gibi yüzüm yanıyor dedim. Duştan bir çıktım yüzüm mosmor.

Arda Turan ve Berkay'ın duruşma tarihi belli oldu
Cannes’da Nesrin'e büyük ilgi

  • Hit: 21