breaking news

“İlk kez açıklıyorum, evleniyorum”

21 Kasım 2018 | Highlife Magazin
“İlk kez açıklıyorum, evleniyorum”
MAGAZİN
0

“Anlarsın” isimli şarkıya yaptıkları düet ile Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli, Yasemin Şefik’in Best Fm’de ki programına konuk oldular. İkili, ilginç açıklamalarda bulundu.
SİNGLE KAPAĞINDA BİR TEK TRUMP EKSİK!
Sosyal medyada single kapak fotoğraflarında Alişan, Arda Turan gibi isimleri de sosyal medya kullanıcıları ekleyip paylaşmıştı. Mustafa Ceceli; “O kapak fotoğrafına çok güldük. Alişan aradı dedi ki bir tek o ceket bana yakıştı. Sonrasında bu fotoğrafa Trump’ı koymaları gerekiyor.” Diyerek güldü.

Geçtiğimiz yaz magazin gündemine düşen Eski eşi, İntizar ilişkisi ile ilgili Yasemin Şefik’in “Biz sana olaylardan dolayı kızdık, kendi adıma söyleyeyim kızdım. Belki de sen de yazılan çizilenlere sinirlendin. Bu konu hakkında ne diyeceksin.” Sorusu üzerine; Mustafa Ceceli; “Ne kadar üstümüze vazife olmayan konu varsa, o konuda konuşmaya bayılıyoruz. Ama gerçeği kimse bilmez. Bol keseden atanlara buradan bir selam vereyim. Desteksiz, delilsiz konuştukları için bunun bedeli hukuki olarak ağır olacak. “ dedi.

“İLK KEZ AÇIKLIYORUM;EVLENİYORUM!”
Yasemin Şefik’in “Her ilişkinde çok mu aşık oluyorsun? Bu sefer evlilik var sanırım” yorumu üzerine Sinan Akçıl; “Yasemin ilk kez burada açıklıyorum. Evleniyorum. Çok mutluyum. Ve hiçbir ilişkimde evleniyorum demedim. Ama bu sefer başka…” demesi üzerine Mustafa Ceceli; “Nikahına beni çağır sevgilim diyecek 150 kişi tanıyorum.” diyerek kahkahayı bastı.

O gece neler oldu? İlk kez anlattı!
'Affedilmesi mümkün olmayan şeyler var' demişti... Eşine geri döndü!

  • Hit: 22