breaking news

Paris’e barışmak için gittik!

29 Kasım 2018 | Highlife Magazin
Paris’e barışmak için gittik!
MAGAZİN
0

Geçtiğimiz Eylül ayında 6 yıllık evliliklerini bitiren Demet Akalın ile Okan Kurt çiftinden sevindirici haber, küçük kızları Hira Kurt’tan geldi. Kurt sosyal medya hesabından, “Annem ile babam tatilde.” dedi. Bu mesaj ünlü çiftin barıştığı yönünde yorumlandı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Okan Kurt, ‘Barışmak için gittik Paris’te barıştık’ dedi.

İşte Okan Kurt’un açıklamalarından satır başları…Hala barışmaya çalışıyorum. Elimden gelen bütün sürprizleri, jestleri yapamaya çalışıyorum. Paris’e de ‘hani orada daha rahat ederiz’ diye gittik.Basın ve arkadan çekmeye çalışan ablalar var, bir rahat bıraksalar her şey daha güzel olacak. Ama herkesten Allah razı olsun, herkes barışmamızı istiyor.Çok zor dönemler geçirdik ailece ben onu çok seviyorum onun da beni sevdiğine inanıyorum orta yolu bulmaya çalışıyoruz.Biz zaten yurtdışına gidip rahat hareket etmek istedik. Ama havaalanında ablalar çekmiş bizi… Biz onlara sıramızı vermiştik onlar bize gol attı. Barışmak için gittik Paris’e barıştık.Kızım ilan etti zaten herkese barıştığımızı, çok şükür. Dört yaşında bir çocuğa ‘sen git odanda bunları söyle’ diyebilir misin? Biz normalde biraz daha geç gelecektik. Hira’yı özlediğimiz için erken döndük, yalnız kalmasın diye.O da çok mutlu olmuş yurtdışına gittiğimize… Biz çocuğu aradık ‘babacım uyuma geleceğiz’ dedik. O da video çekmiş.Annesi havaalanından eve gelene kadar kahkaha attı. ‘Kızımız bombayı patlattı’ diye.Hira, hatta ‘yurtdışına gitsinler, bir kardeş daha yapsınlar’ diyormuş.

Ben eve gelip gidiyorum ama aynı evde kalmıyoruz inşallah o da olacak.

Güzel detay
Mahkeme kararını verdi

  • Hit: 21