breaking news

Ben evlilik adamı değilim

18 Mart 2019 | Highlife Magazin
Ben evlilik adamı değilim
EĞLENCE
0

5c8f2014c03c0e4facbaee46

Besteci ve müzik prodüktörü Burhan Bayar’ın müzisyen oğlu Burak Can Bayar’a 4 yıllık eşi Özlem Bayar boşanma davası açtı.

Eşinin beste yaparken evde birilerinin olmasından rahatsızlık duyduğunu belirten Özlem Bayar, “Ben de fedakarlık yapıp akrabaların yanında kaldım. Evlendiği günden beri “Ben evlilik adamı değilim” diyerek beni rencide etti” dedi. Özlem Bayar eşinden bin 500 lira nafaka ve 60 bin lira tazminat istedi.

“İSTERSEN EV KİRALAYAYIM, ORADA ÇALIŞAYIM”

İstanbul Aile Mahkemesi’ne açılan davada Özlem Bayar ile Burak Can Bayar’ın 17 Mayıs 2015 tarihinde evlendiği ve bu evliliklerinden çocuklarının olmadığı anlatıldı. Davalı Burak Can Bayar’ın evliliğin ilk zamanlarından itibaren evliliğe hazır olmadığını eşine hissettirdiğini vurgulanan dava dilekçesinde Avukat Orçun Gengüç şu iddialara yer verdi: “Davalı daha ileri giderek evlilik ile ilgili tartışmalarında, “Ben evlilik adamı değilim. Ne istediğimi bilmiyorum” gibi cümlelerle eşini rencide etmiştir. Müzisyen bir aileden gelen Burak Can Bayar, evlilik sonrası evine kurduğu müzik tesisatı ile işini evden yürütmeye başlamıştır. Beste yaparken evde birilerinin bulunmasından rahatsız olduğunu sık sık söyleyince eşi Özlem Bayar da fedakarlık göstererek bazen kayınvalidesi evinde, bazen de iş yerine yakın olması nedeniyle eşinin teyzesinin evinde ikamet etmek zorunda kalmıştır.

Burak Can Bayar geçen yıl Nisan ayı öncesi yine evde yalnız kalıp çalışmak istemesi üzerine eşine, “İstersen ben bir ev kiralayayım. Orada bir hafta boyunca çalışayım” diye teklifte bulunmuştur. Yine fedakarlıkta bulunan Özlem Bayar da evden bir haftalığına ayrılıp akrabalarının yanında kalmıştır.

 

Emre Irmak, Gülben Ergen ile aşk söylentilerine nokta koydu
Güzide Duran isyan etti

  • Hit: 11