breaking news

Seren Serengil’den ‘dolandırıldım’ şikâyeti

Seren Serengil’den ‘dolandırıldım’ şikâyeti

18 Mart 2019
EĞLENCE

5c8f488f0f2544218475835a

Seren Serengil, eski menajeri Merih Yılmaz hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Serengil, menajer Yılmaz’ın ‘dolandırıcılık, güveni kötüye kullanma ve özel belgede sahtecilik’ suçu işlediği iddiasında. Yılmaz, Serengil adına anlaşma yaptığı gelinlik firmasından aldığı paranın büyük bir kısmını kendisine almakla suçlanıyor. Merih Yılmaz ise, haksız bir kazanç elde etmediğini belirterek, tartışma konusu olan para ile harcama yapıldığını söyledi.

Bir süre önce Deniz Akkaya ile yaşadığı sorun ile gündeme gelen Merih Yılmaz, İzmir’de düzenlenen gelinlik ve abiye fuarının katılımcı firmalarından birinin tanıtımı için ile Seren Serengil adına anlaşma yaptı. M. Y.’ye ait firma ile yapılan anlaşmaya göre Serengil fuarda firmanın standında tanıtım yapacaktı. Yılmaz, Serengil’e, M. Y.’nin şirketi ile 31.500 TL’ye anlaştığını söyledi. Serengil, 23 Ocak günü fuara katıldı; firmanın standında tanıtım yaptı.

GERÇEK RAKAMI AÇIKLADI
Serengil, menajer Yılmaz’ın kendisine beyan ettiği parayı Y.’nin şirketinden aldı. Ancak bir süre sonra taraflar arasındaki anlaşmanın 65 bin TL olduğunu Y.’den öğrendi. Y. bu konuda yazılı bir beyanda da bulundu. Y., Yılmaz’a banka yolu ile yaptığı ödemelerin dekontlarını da Serengil ile paylaştı. Y.’nin imzalı beyanı savcılık dosyasına da sunuldu.

Güzide Duran isyan etti
Evi ayıran Beren Saat'in tazminat beklentisi yok

  • Hit: 13