breaking news

Yıldırım Bayezidliler dünyayı birleştirecek

Yıldırım Bayezidliler dünyayı birleştirecek

10 Temmuz 2019
CEMİYET

Yıldırım Bayezidliler dünyayı birleştirecek

Ersel NALBANT

“Rotary dünyayı birleştirir” dönem mottosuyla bayrağı devralan Yıldırım Bayezid Rotary Kulübü 2019-2020 Dönemi Başkanı Metin Toy ve Yıldırım Bayezid Rotaract Kulübü 2019-2020 Dönemi Başkanı Gökçe Coşkun, yeni dönem projelerini anlattı.

1_resize 2_resize

Podyum Davet’te üye ve eşlerinin katılımıyla gerçekleştirilen Yıldırım Bayezid Rotary ve Rotaract Kulüpleri devir teslim töreninde, yeni başkanlar bayrağı “Rotary dünyayı birleştirir” dönem mottosuyla devraldı. Geçmiş dönemi “İlham kaynağı olalım” mottosuyla tamamlayan Yıldırım Bayezid Rotary 2018-2019 Dönem Başkanı Erhan Ağılönü, bir yılda hayata geçirdiği projeleri anlattı. Ağılönü, üyelerin yanı sıra ülkeler ve kulüpler arası dostlukları da birleştirdikleri bir dönemi geride bıraktıklarını ifade ederken, 2019-2020 Dönem Başkanı Metin Toy da, çıtayı daha yükseklere taşıyacaklarını söyledi. Başkanlık kolyesini 2018-2019 Dönemi Başkanı Ecem Çakır Yücel’den devralan Yıldırım Bayezid Rotaract Kulübü 2019-2020 Dönemi Başkanı Gökçe Coşkun da, 4’lü özdenetimi tekrarlayarak, “İlham kaynağı mottosuyla hayata geçirilen projeleri dünyayı birleştirmek için sürdüreceğiz” dedi.
Aynı zamanda yeni dönem yönetim kurulu üyelerinin tanıtıldığı gecede, geçmiş dönem başkanları da yönetim kurulu üyeleri ve komite başkanlarına desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Gecenin sonunda tüm üyelerle birlikte pasta kesildi.

Ozan Doğulu Kraliçe Elizabeth oldu!
Rüştü Reçber'den kızına koruma

  • Hit: 118