breaking news

Egeberk’den yeni döneme merhaba

Egeberk’den yeni döneme merhaba

9 Eylül 2019
CEMİYET

Egeberk’den yeni döneme merhaba

Ersel NALBANT

Özel Egeberk Anaokulu 2019-2020 eğitim öğretim yılını coşkulu bir şekilde açarken, öğrencilerin mutluluk ve heyecanları görülmeye değerdi.

0_resize

Yeni eğitim öğretim yılının açılışını büyük bir coşkuyla yapan Özel Egeberk Anaokulu, bahçesine kurulan dev zıpzıp ile öğrencilerine ilk günden sürpriz yaptı. Oryantasyon süreci için kapılarını erken açan okul, öğrencilerinin uyum sürecini en iyi şekilde geçirmesi için çeşitli aktivite ve sürprizler planladı. Anne ve babalarından ayrılan miniklerin heyecanı dikkat çekerken, çocuklarından ilk kez ayrılan velilerin duygusallığı da gözlerden kaçmadı.

Kuşaktan Kuşağa Egeberk
Daha önce Özel Egeberk Anaokulu’ndan mezun olmuş öğrencilerin kardeşleri de Egeberk’i tercih ediyor. Çok sayıda mezun öğrenci, kardeşlerinin anaokulundaki ilk günlerinde yanında bulunarak keyifli bir gün geçirmesine katkı sağladı. Okul kurucusu Nesrin Civan, “Yeni eğitim öğretim yılı herkese hayırlı olsun. Biz Egeberk Ailesi olarak her zaman en iyi eğitim ve hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bu yönde çalışmalarımızı tamamladık ve yeni yıla hazırız. Mezun olan öğrencilerimizin kardeşlerini okulumuzda görmekten mutluluk duyuyoruz. Bu durum Egeberk kalitesinin kuşaktan kuşağa tercih edildiğini gösteriyor” diyerek Egeberkli olmanın ayrıcalıklarından bahsetti.

Ajda şıklığıyla göz kamaştırdı
Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu

  • Hit: 34