breaking news

Türkiye’ye neden dönmedi!

5 Mart 2020 | Highlife Magazin
Türkiye’ye neden dönmedi!
MAGAZİN
0

Genç oyuncu İlayda Akdoğan geçtiğimiz günlerde, basketbolcu sevgilisi için İran’a gitmiş ve koronavirüs salgınından sonra uçuşlar iptal edilince ülkede mahsur kalmıştı. Akdoğan, yaşadığı durumu anlattı.İranlı basketbolcu sevgilisi Roham Kabir’in yanına giden oyuncu Türkiye’ye dönemedi. Hastalığa yakalanmamak için sevgilisinin evinden çıkmayan İlayda Akdoğan, vakit geçirmek için Farsça öğrenmeye başladığını duyurmuştu.

TAHRAN’DA DEĞİLİZ
Akdaoğan, neden Türkiye’ye dönemediğini sosyal medya hesabında anlattı:
Bir buçuk hafta kalmayı düşünüyordum ki, geri dönemeyeceğimi anlayınca kadar. Bazı kişiler ‘Nasıl tahmin edemedin, sınırın kapanacağını, erkenden geri gelseydin’ diye mesaj atmış.
Biz Tahran’da değiliz. Tahran’a 7-8 saat uzaklıkta Gürgan’dayız. Korona’nın burada olduğu biliyordum ama açıkçası virüsten çok korkmuyordum. Olursa da geçer iyileşirim diye düşünüyordum. Yaşıtlarımın çok kötü etkilenmediğini öğrendim.

14 GÜN KARANTİNADA KALACAĞIM
Arkadaşım bana sınırların kapatılacağını saat 17:00’de söyledi. Sınırların kapatacakları saat ise 20:00’di. Ben şoka girdim tabi. Herhangi bir uçağa yetişmem imkansızdı.
Psikolojik olarak bunun sonu nereye varacak bilmiyorum. Burada vakit geçirmeyi sevsem de hayatım İstanbul’da… İstanbul’a gittiğimde 14 gün karantinada kalacağım. Benim etkilenmem önemli değil belki, araştırmalara göre ben atlabailirim…

Akkuş: Çocuk yapmayı düşünüyoruz
Sosyal medyada linç ettiler!

  • Hit: 13