breaking news

Fatih Ürek’ten Demet Akalın’a: Asla barışmam!

14 Mayıs 2020 | Highlife Magazin
Fatih Ürek’ten Demet Akalın’a: Asla barışmam!
MAGAZİN
0

Şarkıcı Fatih Ürek, önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Bir dönem yakın arkadaşı olan Demet Akalın ile küs olan Ürek, konuyla ilgili sorulara “Asla barışmam. Hiç kimse bana kötü diyemez. 35 yıldır bu eğlence piyasasının içerisindeyim. Kimsenin arkasından çirkeflik yapmadım ve düşünmedim. Benim için artık hiç önemli değil bu konu. Düşüneceğimiz daha önemli konular var” yanıtını verdi

şarkıcı Fatih Ürek, önceki gün Etiler’de bulunan restoranını ziyaret etti.

Mekan çalışanlarıyla kısa süreli toplantı yapıp, koronavirüs tedbirleri konusunda bilgi alışverişi yapan Ürek, çıkışta muhabirlerle sohbet etti.

Evde kendisini yemek yapmaya verdiğini söyleyen Fatih Ürek, “Kilo almış mıyım? Sürekli tatlı yiyorum evde. Kendimi Anadolu yemekleri yapmaya adadım. Pırasalı bulgur pilavı çok iyi yaparım” dedi.

“BU DURUM BENİ ÇOK KÖTÜ ETKİLEDİ”

“Sahneleri çok özledim” diyen Ürek, şu ifadeleri kullandı:

Karantina bittikten sonra da arkadaşlarımla buluşup, keyif yapmayı istiyorum. Özlüyorum onları. Sahneleri çok özledim. Nasıl olacak bilmiyorum ama şarkı söylemeyi, insanları eğlendirmeyi çok özledim.

Devletimizin gösterdiği yolda ilerleyeceğiz. Bu durumlar beni çok kötü etkiledi. Son 3 ayda yaklaşık yüze yakın işim iptal oldu. Zorlanıyoruz gerçekten.

Duygu Sarışın'dan Çağatay Ulusoy açıklaması
Merve Boluğur'dan Şahan Gökbakar'a olay gönderme

  • Hit: 6