breaking news

Bursalıların mekanı Mypub

Bursalıların mekanı Mypub

26 Eylül 2019
CEMİYET

Bursalıların mekanı Mypub

Ersel NALBANT

Bursa’nın yeni eğlence mekanı Mypub kapılarını açtı. Mypub, zengin ve lezzetli mönüsüyle sizi, canlı müzikle de ruhunuzu doyuruyor.

4 2 13

Bursa’nın tanınmış iş adamlarından Ali Berk Sayar Bursa’ya yaptığı yatırımlara bir yenisini daha ekledi. Eğlence hayatının vazgeçilmez markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Mypub markası zengin mönüsü ile farklılık yaratmaya devam ediyor. Ünlü şef Özcan Demirtaş’ı hazırladığı seçkin yemekler, Bursalılara yeni bir lezzet durağı oluştururken, ustanın elinden çıkan özel mönüler herkese hitap ediyor. Gündüz ve gece iki ayrı konseptte hizmet veren Mypub saat 10.00’dan itibaren gece saat 02.00’ye kadar hizmet veriyor.
AİLE ORTAMI SUNUYOR
Mypub ayrıca kulakların pasını silmek için de bir müzik ziyafeti sunuyor. Mypub sahnesinde Semih Kandemir ve Riva orkestrası salı ve cuma günleri, dinleyicileriyle buluşuyor. Bursa’nın tanınmış simalarının tercih ettiği mypub müdavimleriyle tam bir aile ortamı huzurunu sunuyor. Yalnızca bir restoran olmayan Mypub aynı zamanda şirket eğitim toplantıları ve kutlama yemeklerine de ev sahipliği yapıyor.

Yelda ile Fatih balayı için Kıbrıs’ı seçti
Azlheımera karşı biraraya geldiler

  • Hit: 171