breaking news

Cemiyet, Kadınlar Suaresi’nde buluştu

9 Mart 2016 | Highlife Magazin
Cemiyet, Kadınlar Suaresi’nde buluştu
CEMİYET
0

Lüks gece hayatının öncü markası, lezzetli yemek ve iyi müzik misyonu ile faaliyet gösteren Agency Bistro & Lounge, eski bir geleneği tekrar hayata geçirerek, Kadınlar Suaresi düzenledi. 8 Mart akşamı gerçekleşen etkinliğe cemiyet hayatının seçkin isimleri de katıldı.

Agency sahnesinin parlayan yıldızlarından Selen Servi, 8 Mart akşamı yalnızca kadın misafirler için sahnedeydi. Yazın Bodrum Palmarina’da kış aylarında da Levent İş Kuleleri’nde hizmet veren mekanın lezzetli menüsü eşliğinde saat 20:00’de başlayan eğlence, farklı sürprizler ile devam etti. Merve Kohen, Müge Arnas, Serap Tibuk, Melisa Mutlu, Figen Erenel, Melike Gebeş, Tuba Ergin, Özlem Dalga, Tuba Yavuzer, Melisa Aygen, Şeyla Ovadya, Pelin Kaya, Sinem Yıldırım, Hande Can Yüce, Arzu Kunt, tüm şarkıların kadınlar için söylendiği geceye katılan isimler arasındaydı.

Agency Bistro&Lounge

Kaliteli müzik, her güne özel farklı ikramlar ve başta şarap olmak üzere her zevke hitap eden içecekler Agency’nin tercih sebepleri arasında yer alıyor. İstanbul’un en popüler mekanlarından Agency, birbirinden değerli sanatçıların canlı performansları eşliğinde lezzetli yemekleri yiyip, şarabınızı yudumlamak için en doğru adres. Levent’te bulunan Agency Bistro&Lounge, konumu nedeniyle özellikle çalışan kesimin favori mekanlarının başında geliyor. Agency, yaz aylarında da Bodrum Yalıkavak’ta hizmet veriyor.

 

Renk Otizm Derneği’ne Renkli Destek!
BUİKAD Ödülleri muhteşem bir gecede sahiplerini buldu

  • Hit: 575