breaking news

Ünlülerin koleksiyonu: “Batik by Özgür Masur”

Ünlülerin koleksiyonu: “Batik by Özgür Masur”

27 Şubat 2014
CEMİYET

Tasarımcı Özgür Masur’un lüks tutkunu Batik kadınları için tasarladığı “Batik by Özgür Masur” Koleksiyonu’nun tanıtımı Room Teşvikiye’de Nur Fettahoğlu, Burcu Kara, Fahriye Evcen, Selin Demiratar, Tanem Şivar, Oylum Talu, İrem Sak ve Fırat Çelik gibi gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşti.

Özgür Masur’un kadın hazır giyimin öncü markası Batik için tasarladığı ‘Batik By Özgür Masur’ Koleksiyonu Room Teşvikiye’de gerçekleştirilen özel bir davet ile tanıtıldı. Fahriye Evcen, Nur Fettahoğlu, Burcu Kara, Selin Demiratar, Tanem Şivar gibi isimlerin katılımıyla daha da renklenen davette, davetliler Batik by Özgür Masur imzalı 30 parçalık koleksiyon ile Özgür Masur ev sahipliğinde tanıştılar.

Kadınların içindeki zarafeti ve lüksü ortaya çıkararak 2014 yazına damga vuracak Batik By Özgür Masur Koleksiyonu, hem gece hem de gündüz giyilebilecek parçalardan oluşuyor. Gece ve kokteyl elbiselerinin yanı sıra bluzlar ve ceketlerin de yer aldığı farklı kombin alternatifleri sunan koleksiyonun en hit parçaları arasında ise uzun gece elbiseleri yer alıyor. Zarif ve elegan çizgilerin gri, mavi, kayısı, vişneçürüğü, lacivert ve kırmızı renkleriyle harmanlanmasından ortaya çıkan koleksiyonda krep ve şifonlar öne çıkan detaylar olarak göze çarpıyor. El işçiliği ile de genç bir görünüm kazanan elbiseler aynı zamanda mezuniyet törenlerinde de ilk tercihler arasında yer alacak.

Saray’da muhteşem organizasyon
Muhteşem bir düğün hikayesi

  • Hit: 5.704